21. septembra Muzikālās bankas viešņa bija dziedātāja Patrisha, kura izdevusi romantisku dziesmu deju grīdām “Tikai savā iztēlē”, kā arī sūta sveicienus saviem klausītājiem, kas satikti vasaras sezonas koncertos visā Latvijā.

“Cilvēciskās vajadzības pēc mīlestības un tuvības var būt dažādas, nereti varam būt dzīves posmā, kurā svarīgāk ir izbaudīt savu brīvību, skaistus mirkļus, iepazīt sevi un pasauli sev apkārt. Varam nebūt gatavi realitātei, ko nes attiecības, vēlamies ļauties fantāzijai un sapnim par to, kas otrs cilvēks varētu būt. Varam baidīties no vientulības un kliedēt to ar ilūziju par kādu cilvēku, kas mums liek justies īpašiem un ieraudzītiem. Par to visu runāju dziesmā “Tikai savā iztēlē””, stāsta Patrisha.  

“Tajā pašā laikā ticu, ka svarīgi ir atcerēties, ka viss skaistais, mierīgais un priecīgais dzīvē sākās ar sevis pieņemšanu un apzināšanos, pēc tam nāk arī dziļa un skaista mīlestība gan pret sevi, gan otru”, Patrisha turpina.

 

Balso par dziesmu šeit!

Raidījuma laikā Patrisha vērtēja Chris Noah pirmo dziesmu dzimtajā valodā - "Cik tālu vēl"! Viņas vērtējumu klausieties audio pielikumā!