10. maija Muzikālās banka viešņa bija talantīgā un košā dziedātāja Patrisha, kura klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko dziesmu “Es varēju būt tā”, kā arī aicināja uz tikšanos vasaras koncertos.  

“Savu jaunāko singlu “Es varēju būt tā” redzu kā pagrieziena punktu savā mūziķa karjerā, tās tapšanas process man ļāvis sevi apzināties kā nobriedušāku, pieredzējušāku un pārliecinātāku autoru un izpildītāju. Tieši tādēļ izlēmu arī paspēlēties ar tās vārdiem un nosaukumu, atsaucoties uz singlu “Es varu būt tā”, kas iznāca, kad man bija 17 gadi un naivāks skatījums uz sevi un lietām sev apkārt,” stāsta Patrisha.

"Dziesma  stāsta par dzīvi kopā ar egocentrisku cilvēku, kura  pasaule griežas tikai ap sevi, un par mirkli, kad  attiecībās iestājusies  abpusēja vienaldzība un bez sāpēm vari otram teikt, ka esi pazaudējis ko lielisku savā dzīvē. Ļoti priecājos dziesmas tapšanā sastrādāties ar Chris Noah, tāpat pateicos Dj Rudd par dziesmas producēšanu un mūziķim Fakts par mix&master nodrošināšanu,” Patrisha turpina.

Singla mūzikas video veidojuši Policy Productions komanda, tās režisori ir Sintija Popena un Toms Upītis, klipa producents ir Mikus Zarāns. 

 

Raidījuma laikā Patrisha vērtēja grupas "Rīgas modes" vakar izdoto singlu “Balts ferrari”. Kāds bija viņas vērtējums? Klausieties audio pielikumā!