31. augusta Muzikālās bankas viešņas bija dziedātājas - Patrisha klātienē un Dināra Rudāne neklātienē. Mākslinieces apvienojoties ar reperi Ūgu laidušas klajā dziesmu "Pāries".

Dziesmas mūzikas un teksta autore Dināra ir arī šīs idejas autore. Dināra un Patrisha ir muzikālās partneres kopš laikiem, kad abas uzstājās projektā Rock5 Band.

Pati Dināra stāsta, ka dziesma tapa pirmajā pandēmijas vilnī.

“Es biju neziņā, mani apkārtējie bija neziņā. Visa pasaule bija neziņā. Brīdī, kad vairs nebija spēka plānot, pārdzīvot, atvadīties - man galvā parādījās melodija ar vārdu “pāries”. Jebkas kas sāp, ar laiku, norimst. Kaut kas paliek pagātnē kā murgs, kaut kas pat smieklīgs. Viss pāriet, atstājot aiz sevis, tikai atmiņu miglu. Velējos dzirdēt šajā dziesmā Patrīšu, viņa arī bija daļa manas iedvesmas šai dziesmai, bez viņas tā nebūtu pilnvērtīga. Mēs bijām izdomājušas, ka dziesmā ir jābūt arī Ūgai. Sazinājāmies un jau pēc nedēļas rakstījāmies. Nav vēl bijusi reize, kad klausoties Ūgas repa daļu, man neskrietu skudriņas!”

Savukārt Patrisha “priecājas par iespēju spontānai sadarbībai kopā ar Dināru un Ūgu!

“Paldies Dinārai par dziesmu un aicinājumu būt daļai no tās. Domāju, ka mūziķiem šis periods ir kā tāds kopā sanākšanas laiks. Sadarbības vienmēr priecē, jo ielec tādā jaunā, nezināmā, neierastā atmosfērā, kas papildina katru mūziķi. “Pāries” noteikti atbilstoša dziesma šim laikam, kad katram ir noteikti bijis sakrājies šis tas, kam vajag dot laiku norimt. Kā saka, līdz kāzām sadzīst un vienmēr sliktais pāriet.”

Repere Ūga izceļ dziesmā tieši sievietes spēku.

“Spēcīgas sievietes visur!  Lai cik daudz esam sāpinātas, spēku rodam tikai un vienīgi sevī! Tikai un vienīgi no pārdzīvojumiem!"

 "Vajadzeigs vīns sauļis stors, vīna ļeita lāse, i malnā zjamī uzaugs vystyprokais augs"

Ar šo frāzi Ūga uzsver, jo cilvēkam mazāk tiek, jo dzidrāk, tas saskata niecīgās lietās laimi! Sāp katram, un varbūt brīžiem, tas ir nepieciešams, jo kad mums viss ir labi, mēs neprotam nenovērtēt to, kas mums ir. Paldies kolēģēm par aicinājumu, par piedzīvojumu!

 

Raidījuma laikā Patrisha un Dināra piedalījās spēlē, kurā viņām bija jāatbild uz 3 jautājumiem par klāt neesošo Ūgu. Kā dāmām veicās? Klausieties audio pielikumā!