4. augusta Muzikālās bankas viesi bija mūziķi - jaunā dziedātāja atvara jeb Liene Stūrmane un Toms Kalderauskis, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu kopdarbu - dziesmu “Pāris reizītes”. Skaņdarbs tapis dziesmu rakstīšanas nometnē “RIGaLIVE” kopā ar producentu JJLUSH jeb Jāni Jačmenkinu.

Dziesma stāsta par ne visai veiksmīgām attiecībām, neizlēmību un “žulti”, kas tiek izlādēta vienam uz otru.

“Laimīgas attiecības ir milzīgs darbs un visbiežāk jaunībā, kad emocijas valda pāri saprātam, mēs mēdzam izvēlēties nevis sev piemērotu partneri, bet vienkārši cilvēku, uz ko uzplaukst tauriņi vēderā. Un ne vienmēr tas beidzas spīdoši,“ smejas viena no dziesmas autorēm atvara.

Abi dziedātāji savā starpā pazīstami jau ilgus gadus, tāpēc nav bijis grūti sastrādāties, bet dziesmas ideja pieder tieši producentam.

“Mēs iegājām telpā, kurā plānojām komponēt un Jānis pateica, uzrakstam kaut ko sulīgu, kur viens otru kārtīgi noliek, bet.. nu varētu jau vēl pāris reizītes.”

Mūziķe stāsta, ka visi trīs no sirds pasmējušies un pāris stundu laikā dziesma bijusi gatava.

“Lirikas atnāca viegli, jo nav grūti otru nolikt - grūtāk ir pateikt ko labu,” atceras atvara.

“Es no sirds priecājos, ka man tik ļoti paveicās ar dziesmas rakstīšanas komandu “RIGaLIVE” nometnē, jo zinot kā atvara komponē, es neko sliktu no tā negaidīju. Patīkams pārsteigums bija tieši JJLUSH, jo pirmoreiz telpā dzirdot piedziedājuma bītu, mēs ar atvaru saskatījāmies ar to skatienu, ka ir skaidrs - tas būs graujoši. Mums abiem pārskrēja skudriņas,” stāsta dueta partneris Toms Kalderauskis.“

 

Raidījuma laikā atvara un Toms vērtēja Oskara Deigeļa un Loretas Reides dziesmu "Tam ir jābūt". Viņu vērtējumu klausieties audio pielikumā!