Studijā Ralfs Eilands!

Grūti uzskaitīt cik jaunumu un muzikālu notikumu ir Ralfa plānā, bet lai tos visus apkopotu, šodien pie mums ciemojās viņš pats. Arī uzreiz pēc intervijas Ralfam gaidāms koncerts, tāpēc uz studiju viņš ieradās īpaši skaists un sapucējies. 

Viens no lielākajiem un gaidītākajiem notikumiem ir koncerts "Cits Pauls", kas notiks 24.novembrī koncertzālē Palladium. Šajā pasākumā sagaidāmi jaunumi, daudz labi zināmi un līdzi dziedami gabali, kā arī citi pārsteigumi. Ralfs uzstāsies kopā ar Latvijas Radio Bigbendu, kam šogad ir apaļi 50 gadi. 

Piedalīsies izcilā kino režisora Jāņa Streiča jubilejas pasākumā, kas norisināsies 1.oktobrī Rēzeknē, koncertzālē Gors. Tur Ralfs izpildīs divas visiem labi zināmas kompozīcijas. 

Bez iepriekš minētajiem pasākumiem, mūziķim gaidāmi koncerti kopā ar Melngaiļskolas Bigbendu. Pirmais no tiem 16. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsīs, otrs 27.novembrī Rēzeknē, Gor'ā. 

Paralēli aktīviem mēģinājumiem un koncertiem, Ralfs ieskaņo DreamWorks Multeni "TROĻĻI" latviešu valodā, viņam ir galvenā loma - trollis Branč, ko oriģinālā ierunājis Džastins Timberleiks, bet nu tas gods uzticēts tieši Ralfam, par ko viņš ir priecīgs un pagodināts.

Kā jau sākumā minējām, Ralfam ir daudz plānu un muzikālu notikumu. Raidījuma laikā viņš atklāja vēl vairākus no tiem. Kur mēs viņu vēl varēsim dzirdēt un redzēt? To klausies intervijā. Rubrikā "Īpašo notikumu un sajūtu Top's" mūziķis atklāj savus šī brīža notikumus, emocijas un īpašās sajūtas.