5. marta Muzikālās bankas viesi bija grupas "Papīra lidmašīnas" mūziķi - Juris Ludženieks un Rihards Bērziņš. Viņi klausītāju vērtējumam nodeva skaņdarbu “Kad zvaigzne krīt uz galvas”, kas ir grupas trešais singls no maijā gaidāmā studijas albuma.

Jaunais singls aicina pievērst uzmanību pozitīviem mirkļiem, kad negaidīts pārsteigums izmaina visus plānus un ieceres.

“Šādi notikumi patiesībā atgadās bieži, tikai vai mēs tos spējam saskatīt ikdienas skrējienā? Iespējams, brīvdienu vakaros, malkojot tēju un mierīgu prātu atskatoties uz dienas vai nedēļas notikumiem, varēsim ieraudzīt kādas pozitīvas pārmaiņas, kuras pirms tam nemaz nemanījām,” stāsta Rihards Bērziņš.

“Sākotnēji domājām izdot mini albumu, taču sapratām, ka dziesmu ir pietiekami daudz, lai izdotu pilnmetrāžas albumu. Darba vēl ir daudz, bet albuma rakstīšanas process ir aizraujošs un interesants, un jau tagad esmu priecīgs par paveikto. Atliek cerēt, ka arī klausītāji novērtēs mūsu dziesmas,” par albuma tapšanu stāsta Juris Ludženieks.

Grupa „Papīra Lidmašīnas” pastāv jau vairākus gadus, uzstājoties dažādos korporatīvos un publiskos pasākumos, tomēr tikai 2023. gadā ir pievērsusies savas mūzikas radīšanai.

Līdz šim grupa ir izdevusi divus singlus no gaidāmā albuma: “Dejot laiks”  un “Neaizej”. Februāra sākumā grupa piedalījās arī Supernova 2024 finālā ar dziesmu “Mind Breaker”.

Raidījuma laikā Juris un Rihards vērtēja Emilijas jauno dziesmu “Noticēt sev”. Skaņdarba teksta un mūzikas autore ir pati Emilija un, tāpat kā dziesmu “Sirds pelnos”, arī šo ir producējis zviedru mūziķis Povels Olsons (Povel Olsson). Dziesma ierakstīta Latvijā un Zviedrijā. Tā veltīta visiem tiem cilvēkiem, kuri jauno mākslinieci atbalstījuši viņas muzikālās karjeras sākumā. Vērtējumu klausieties audio pielikumā.