9. augusta Muzikālās bankas viesi bija mūziķi - Oskars Deigelis un Loreta Reide, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu kopdarbu - dziesmu “Tam ir jābūt tā”.

“Tam ir jābūt tā” ir dziedātāja un dziesmu autora Oskara Deigeļa jaunākais singls, kas tapis “RIGaLive” dziesmu rakstīšanas nometnes ietvaros. To kopīgiem spēkiem radījuši 3 mūziķi – dziedātāja Loreta Reide, producents MCKN (Makkīn) un pats Deigelis.

“Manuprāt, dziesma ļoti piestāv karstajai vasaras sezonai. Tā ir viegla elektroniskā mūzika, ko klausīties, baudot silto laiku un malkojot atsvaidzinošu kokteili,” lakonisks ir Deigelis.

 

“Nometnē “RIGaLIVE” piedalījos pirmo reizi. Man tā bija pavisam jauna pieredze. Dienas laikā tapa dziesmas skice par attiecību beigām un samierināšanos ar iznākumu. Kad beidzies kāds posms un sākas jauns, ir labi atskatīties un atskārst - tam tā ir jābūt. Dziesmā muzikālo artavu pievienoju arī ar savu vokālu,” kompozīcijas tapšanu komentē Reide.

 

Raidījuma laikā Oskars un Loreta vērtēja grupas "Indygo", Māra Žigata un Lapsenes kopā radīto skaņdarbu "Bet tu steidz". Viņu vērtējumu klausieties audio pielikumā!