15. decembra Muzikālas Bankas neklātienes viesi bija mūziķis un producents Kaspars Ansons, kā arī jaunais mūziķis Patriks Peterson, kuri sadarbībā ar Oskaru Deigeli laiduši klajā dziesmu “Parā’ man”. Patrikam Peterson šī bija debija raidījumā un vavaram pačukstēt, ka viņš ir mūziķa Ivara Pētersona (latviešu "Elvisa Preslija") dēls.

Skaņdarbs "Parā' man" tapis dziesmu rakstīšanas nometnes “RIGaLIVE” 6. sesijas laikā, kas notika šā gada augustā. Komandas dalībnieki skaņdarbu radīja vienas dienas laikā, tikai no rīta uzzinot savu konkrētās dienas kolēģu vārdus.

“Sadarbība bija organiska, un bez liekas vilcināšanās mums izdevās noķert pareizo sajūtu gan strādājot, gan domājot par dziesmas skanējumu. Katram komandas ietvaros bija savs uzdevums, taču dziesmu radījām kopīgi, radot melodiju, un domājot par tās kopējo noskaņu un virzienu, kurā vēlamies doties. Es lielākoties uzmanību pievērsu dziesmas tekstam, Kaspars – aranžēšanai, bet Patriks dziesmas izpildīšanai,” atklāj Deigelis.

“Lai gan dziesma pauž nostaļģiskas pastaigas laikā izjustu pārdzīvojumu (esot nedaudz jautrākā prātā) par to, ka viss ir beidzies, tai nav pārlieku “dziļas” nozīmes. Tā ir vairāk par pozitīvām sajūtām, par cerību, ka viss vēl var mainīties. Es gribētu, lai šī dziesma cilvēkos izraisa prieku un vēlmi dejot,” stāsta Patriks.

 

Tā kā Patriks Peterson ir jauns vārds Latvijas mūzikā mēs centāmies viņu iepazīt vairāk. Lūdzām mūziķi nosaukt trīs lietas vai vietas kas viņu raksturo. Kādas tās ir klausieties audio pielikumā!