5. maija Muzikālās bankas viesis bija mūziķis Oskars Deigelis, kurš, sadarbojoties ar grupas “Otra Puse” līderi Normundu Pauniņu, izdevis jaunu singlu “Teiksi reiz paldies”.

Dziesmai tapis arī saulains un vasarīgs video. Tās mūzikas autors ir Normunds Pauniņš, bet tekstu Deigelis radījis pats. Kompozīcijas muzikālo noformējumu uzticēts veidot Jānim Narbutam.

“Nevajag asaras liet, viss tāpat reiz beigsies vienuviet. Man žēl, durvis ir ciet, bet tu teiksi reiz paldies,” dziesmā dzied Deigelis, kurš komentējot tās saturu ir tiešs: “Šis ir stāsts par diviem cilvēkiem, kuri sastapušies abpusējas jūtu ķīmijas uzplaiksnījuma iespaidā, taču ar to ne vienmēr ir gana. Kad top skaidrs – šīs attiecības noteikti augļus nenesīs, ir vērts spert soli atpakaļ, pasargājot kā sevi, tā otru.”

“Tas ir godprātīgs maiņas darījums,” komentējot dziesmu smejas Pauniņš: ”Oskars man vārdus, es viņam melodiju! Bet ja nopietni - esmu priecīgs, ka Oskara personā esmu atradis cilvēku, kuru meklēju jau vairākus gadus, proti, vārdu autoru manis uzkrātajām melodijām. Ceru, ka pateicoties mūsu sadarbībai taps vēl daudz skaistu dziesmu arī turpmāk.”

Raidījuma laikā Oskars Deigelis vērtēja dziedātājas Dionas Liepiņas singlu "Sīknauda", kurš klajā nāca tieši šodien! Kādas bija Oskara domas par šo skaņdarbu? Klausieties audio pielikumā!