16. marta Muzikālās bankas viesi bija - dziedošais policists Nikolajs Puzikovs un jaunais talants, dziesmu autors un dziedātājs Denijs Grieze, kuri kopīgi ierakstījuši jaunu dziesmu ”Pēc saules rieta”.

Abu mākslinieku sadarbība aizsākās pirms diviem gadiem, kopīgi ierakstot dziesmu “Tā kā tu”, kuras video, vietnē YouTube, jau pārsniedzis pusmiljonu skatījumu. Tagad abi nāk klajā ar jaunu dziesmu, tās mūzikas un teksta autors ir Denijs, producējis Artūrs Palkevičs, bet video veidojis Dween Productions.

Denijs Grieze:

“Dziesma ir par ceļu, kas mums katram ejams. Tā vēsta par to, ka ja tu kaut kam ļoti tici un tiecies pēc tā, tas noteikti piepildīsies! Visiem sapņiem ir lemts tapt īstiem!”

 

Raidījuma laikā abi mūziķi vērtēja "Audiokvartāla" dziesmu "Nevaru sagaidīt", kura ir no pagājušā gadā izdotā grupas albuma “Viss (nav) tik slikti”."Dziesma ir par ilgām pēc sev tuviem cilvēkiem, par tām sajūtām, kuras mūs pārņem gaidot kādu īpašu satikšanos - par cerību un draudzību. Kāds bija Nikolaja un Denija dziesmas vērtējums? Klausieties audio pielikumā!