5. jūlija Muzikālās Bankas viesis bija dziedošais policists Nikolajs Puzikovs, kurš mūsu studijā viesojās pēc vairāk kā divu gadu pārtraukuma un pēc ilgākas klusēšanas klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno skaņdarbu "Vienu soli". Dziesmas autori un pats izpildītājs to nosaukuši par dejojamo dziesmu. Tās autori ir vairāku Nikolaja pirmo hitu “Dievs tevi mīl”, “Meitene no 6. b” un “Mīlestības nevar būt par daudz” autori Artūrs Palkevičs - mūzika un Guntars Račs - vārdi. Arī producenta lomu šoreiz uzņēmās Artūrs Palkevičs.

Nikolajs: “Ļoti gribējās kaiut ko saulainu un aktīvu. Pandēmijas laiks mūs visus bija nogurdinājis un padarījis nedaudz gurdenus, bet tagad ir vasara un gribas dejot un izklaidēties. Domāju, ka šī dziesma būs pašā laikā!”

Pašlaik norit darbs pie dziesmas videoklipa, kura realizācijā piedalās pieredzējušais video producents Kaspars Dvinskis (Dween Production) un horeogrāfe Ieva Biteniece. Studijā pabeigts arī darbs pie dziesmas remiksa versijas, kuru producējis LR2 raidījuma “Mājas ballīte” vadītājs Mārtiņš Pīzelis (Mart Inc.).

 

Mūziķis atklāja, ka šajā laikā policijā "kāpis pa karjeras kāpnēm" un no "kārtībnieka" kļuvis par inspektoru. Arī muzikālā dzīve nestāv uz vietas - pavisam nesen bijusi uzstāšanās Vācijā un, protams, arī tepat - Latvij­ā. Bet rudenī viņu būs iespējams vērot kādā TV šov­ā.

Raidījuma laikā Nikolajs Puzikovs vērtēja grupas "Sudden Lights" un ZeBrenes jauno dziesmu “Pasaule trīc”. ZeBrene iepriekš atklāja, ka šī dziesma teju vai iekrita klēpī, raugoties uz to, kas notiek pasaulē. Bet Nikolaja vērtējumu klausieties audio pielikumā!