21. oktobra Muzikālajā Bankā attālināti viesojās dziedātājs un policists Nikolajs Puzikovs. Viņš klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko skaņdarbu “Paturēt tevi”, kura vārdu un mūzikas autors ir viņš pats, bet dziesmas aranžēšana un producēšana uzticēta pieredzējušajam Jānim Čubaram. Dziesmas video veidojis Kaspars Rudzītis. Saksofona tēmu iespēlējis Raivo Stašāns.

Par dziesmas tapšanu Nikolajs stāsta:

“Dziesmas iedvesmu smēlos pirms trīs gadiem, kad apciemoju savu labu draugu un dziesmu autoru Gati Mūrnieku. Viņš man ieteica sākt mācīties spēlēt ģitāru un rakstīt savas dziesmas. Tā nu es, paralēli savam dienestam un studijām Latvijas Universitātē, sāku rakstīt savas dziesmas. Dziesmas “Paturēt sevi” stāsts ir par nesteidzīgām un patiesām attiecībām. Mūsdienu strauji mainīgā pasaulē, ļoti daudz cilvēki mēģina visu sasteigt ir nepacietīgi, bet es uzskatu, ka viss jādara lēnām, pamazām, un apdomīgi. Un visbeidzot – sargiet savu veselību un mīliet viens otru!”

Dziesmas video piedalās skaists un laimīgs pāris – Diāna un Ričards Silinieki savā kāzu dienā.

 

Raidījuma laikā mūziķis vērtēja hip hop izpildītāja Kurta jaunāko veikumu - dziesmu "Īsts". Vai Nikolajam patika šis skaņdarbs? Klausieties audio pielikumā!