30. jūnija Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās mūziķis Nikolajs Puzikovs, kurš klausītāju vērtējumam nodeva singlu "Tā kā tu", kas tapis kopā ar jauno dziedātāju Deniju Griezi. Viņš ir arī šīs dziesmas mūzikas un teksta autors.

Astoņpadsmitgadīgais dziedātājs un dziesmu autors Denijs Grieze ir no Tukuma un jau vairākus gadus apgūst ģitāras spēli un raksta pats savas dziesmas.

“Savās dziesmās ielieku savas tā brīža emocijas, tāpēc bieži dziesmas ir emocionālas. Vārdiem piešķiru lielu nozīmi. Vēlos, lai mana mūzika tiktu sadzirdēta, un ceru, ka tā palīdzēs cilvēkiem, ja ir vajadzība tikt pāri kādai nelaimei, vai tieši otrādi, atbalstīs laimīgā brīdī”, stāsta Denijs.

Nikolajs Puzikovs Deniju pamanīja Ogres tehnikuma rīkotajā konkursā “O faktors”, kur bija uzaicināts piedalīties žūrijā. Pēc Nikolaja iniciatīvas Denija sarakstīto dziesmu “Tā kā tu” propducējis pieredzējušais producents Artūrs Palkevičs, kurš savulaik Puzikovam uzrakstīja un producēja viņa pirmo hitu “Dievs tevi mīl”. Dziesmas video veidojis Kaspars Dvinskis.

“Ogres konkursā ieguvu žūrijas simpātijas balvu. Pagāja tieši gads, un tajā pašā datumā un vietā, kur mēs bijām pirmo reizi tikušies, mēs ar Nikolaju devāmies filmēt jaunās dziesmas “Tā kā tu” videoklipu! Man ir prieks, ka varēju strādāt ar tik talantīgiem un profesionāliem cilvēkiem. Ļoti liels paldies Nikolajam un pārējiem, kas ir iesaistījušies dziesmas tapšanā, devuši vērtīgus padomus un atbalstījuši mani”, pateicas Denijs.

Raidījuma laikā Nikolajs Puzikovs pastāstīja kā iepazinies ar jauno talantu Deniju Griezi, kā arī kavējās atmiņās par 2010. gadu, kurā viņa iedziedātā dziesma "Dievs tevi mīl" Muzikālās Bankas finālā ieguva pirmo vietu! Toreiz Nikolajs vēl bija "zaļš gurķis", bet kopš tā laika jau ir pagājuši 10 gadi un nu jau viņš pats „velk ārā” jaunos māksliniekus.

Raidījumu pilnā apjomā klausieties audio pielikumā.