Tev vēl ir laiks, kad Tev vairs nav nekā. Tik daudz ir runāts par laiku un tā gaistošo sajūtu ikdienā. Kā katru mirkli cenšamies tvert, lai mazliet ilgāk to paturētu sev, lai mazliet ilgāk samīļotu un izbaudītu.

Viena no krāšņākajām pašmāju grupām „Triānas Parks” laidis klajā savu pirmo singlu latviešu valodā „Laika Dziesmiņa”.

„Ja tu dzīvo Latvijā, tad tev noteikti jādzied arī latviski, un man ir ārkārtīgs prieks, ka beidzot arī mēs esam nonākuši līdz savam pirmajam singlam latviešu valodā!” stāsta Agnese. Dziesmas aranžija tapa grupai, sadarbojoties ar pašmāju producentu DJ RUDD. 

„Visas savas dziesmas un tekstus rakstu kādam īpašam cilvēkam vai, balstoties uz konkrētu notikumu, domāju par to, kas manā dzīvē ir svarīgākais. Cilvēki un laiks – tās ir lietas, kas nemainīgi paliks kā lielākā vērtība. Ikviens vienmēr var sākt no jauna, sākt no nulles, ja vien ir laiks. Tas ir pats dārgākais un svarīgākais, kas ikvienam cilvēkam šajā dzīvē ir dots, tāpēc veltiet savu laiku un dāvājiet to tiem, kurus jūs mīlat!” klausītājiem novēl Agnese.

Šodien nepalaid garām pl.14:05, jo pirmo reizi Muzikālā Bankā viesosies Agnese Rakovska.

Iepazīstoties dzirdēsim rubriku: ”Nezināmais par”. Ko interesantu un savdabīgu mums pastāstīs Agnese? Ticam, ka viņai nudien būs daudz ko stāstīt.

SEKO MUMS: muzikalabanka.lv, facebook.com, draugiem.lv, twitter.com un Instagram.

Mīli tā, lai sajūt visi – Tava “Muzikālā banka”!