25. augusta Muzikālajā Bankā viesojās mūziķis Andris Ēvelis no grupas "Neon Saturdays", kas tieši šodien laiž klajā un klausītāju vērtējumam nodod savu jauno singlu “Nekad, nekad”. Mūziķi dziesmā aicina godīgi paskatīties uz sevi no malas. Tā ietver pārdomas par rūpēm un atbildību, ko uzņemamies personīgās izaugsmes ietvaros.

“Katram no mums reiz ir pienākusi vai pienāks diena, kad izlemsim veikt pašizaugsmes novērtējumu – uzskaitīt jau paveikto, samierināties ar nokavēto un apņemties iet tālāk, turpinot to pašu vai izvēloties citu ceļu. Šī dziesma, domājams, visvairāk rezonēs ar tiem, kuri šādu periodu ir piedzīvojuši samērā nesen. Tos, kuriem attiecīgais process vēl priekšā, aicinu laicīgi gatavoties sevis paša aplūkošanai no malas, kā arī darīt to godīgi un pilnībā,” singla vēstījumu ieskicē dziesmas autors, grupas solists Andris Ēvelis.

Savā jaunākajā veikumā grupa ir atkāpusies no savulaik ieturētā roka skanējuma, dodot priekšroku maigākiem elektroniskās mūzikas ritmiem, taču saglabājot grupas daiļradei tik ļoti raksturīgo harmonijām bagāto vokālo sniegumu.

Raidījuma laikā, kā jau ierasts, mūziķis Andris Ēvelis piedalījās spēlē, kurā šoreiz paspēlējāmies ar jaunās dziesmas nosaukumu "Nekad, nekad". Kā tas notika klausieties audio pielikumā.