23. marta Muzikālajā Bankā viedojās grupas "Neon Saturdays" solists Andris Ēvelis, kurš klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko singlu latviešu valodā "Mums pieder laiks". Dziesma ir aicinājums ikvienam izprast individuālās, nepieciešamās izmaiņas savā dzīvē un apzinīgi ļauties tām, personiskās attīstības vārdā.

Ir virkne iemeslu, kādēļ dziesminieku prātus nepārtraukti nodarbina un radošumam noskaņo romantisko attiecību tēma. Bieži vien tieši saistīšanās ar kādu cilvēku stumj mūs pretī izmaiņām. Bieži vien šī virzība mūs biedē un ieskandina mūsos trauksmes zvanus. Dzīve rāda, ka parasti visvērtīgāk ir ļauties šīm izmaiņām, taču saprāta robežās. Par prasmi to paveikt, tad arī ir šīs dziesmas stāsts.

Jaunajā singlā “Neon Saturdays” atkāpjas no visbiežāk ieturētā roka skanējuma, dodot priekšroku pavasarīgiem tembriem un relaksējošiem ritmiem. Dziesma ir tapusi ciešā sadarbībā ar pašmāju producentu JJ LUSH, jeb Jāni Jačmenkinu.

 

Raidījuma laikā aicinājām Andri Ēveli piedalīties spēlē, kurā pafilozofējām par tēmu LAIKS. Kā tas notika? Klausieties audio pielikumā!