23. marta Muzikālās bankas viesis bija dziedātājs, komponists un dzejnieks Lauris Valters, kurš iepazīstināja klausītājus ar iedvesmojošu dziesmu “Būt pa īstam”. Skaņdarbam tapis arī aizraujošs teksta video. 

“Pavasaris ir mans mīļākais gadalaiks, un tādēļ pēdējos gados man ir sajūta, ka marts ir lielisks laiks, lai klausītājus iepazīstinātu ar jaunu, svaigu kompozīciju.

Mēs dzīvojam interesantā un izaicinājumiem bagātā laikā, un mums ir lieliska iespēja veidot, radīt, dalīties, atbalstīt no sirds un būt pa īstam! Mums ir jānovērtē tas, kas ir dots, cilvēki, kuri mums ir līdzās, un jābūt pateicīgiem par katru dienu,” tā izsakās pats dziesmas autors. 

Lauris Valters ir ceļā uz jaunu albumu, un tajā būs atrodamas arī jau iepriekšējā pusotra gada laikā izdotās kompozīcijas “Šeit un tagad”, “Saule zenītā”, “Gaismā rotāties”. 

Dziesmas “Būt pa īstam” mūzikas producents un skaņu režisors ir Reinis Briģis. Ieraksta tapšanā piedalījušies pianists Jānis Miltiņš, buņģieris Andris Buiķis. Teksta video veidoja Madara Dzintara-Pluša. 

 

Raidījuma laikā Lauris vērtēja grupas "Z-Scars" dziesmu "Es tevi mīlu". Viņi pēc 4 gadu pārtraukuma ir nolēmuši atgriezties Latvijas mūzikas apritē. Dziesmas mūzikas un teksta autors ir grupas līderis Andris Kivičs. Kā Lauris novērtēja dziesmu? Klausieties audio pielikumā!