Ar sirsnīgu un ģimenisku dziesmu "Domu sveces" 21. decembra Muzikālajā bankā sevi pieteica jauns duets Signe un Jānis, kas ir pāris gan uz skatuves, gan dzīvē. Dziesmas mūzikas autori ir Signe un Jānis Aizupieši, bet teksta autore ir Asnāte Tarvide.

“Domu Sveces” ir dziesma kā mūsdienu versijas pastkartīte par mūžseno, ziemas ikgadējo svētku laika idilli. Tas brīdis, kad ziema ir jau atnākusi, ārā ir auksti, bet prātā un sirdī zogas priekšsvētku satraukums; noskaņojumu ceļ doma par brīvdienām, kas tuvojas, bet īpaši par iespēju būt kopā ar saviem mīļajiem cilvēkiem, un baudīt pašu jūtu radīto mirkļu svētkus!

"Dziesmas skanējums ir viegls un pacilājošs. Tā ir dziesma par ziemu, par ziemas svinēšanu ”, stāsta Jānis. “Ziema ir īpašs gadalaiks. Svētku gaidīšanas un gatavošanās process ir emociju uzlādes brīdis, kur vislielākā nozīme ir ģimenes spējai sadarboties, novērtēt vienam otru, un baudīt kopā radīto, tāpēc vēlējāmies to attēlot arī dziesmas video klipā”, stāsta Signe.

Videoklipa režiju un ideju veidoja pats duets.

 

Raidījuma izskaņā Signe un Jānis vērtēja muzikālās apvienības "Tautumeitas" skaņdarbu "Guli, guli meitiņa". Vai tas viņiem "gāja pie sirds"? Klausieties audio pielikumā!