16. maija Muzikālajā Bankā viesojās jaunā dziedātāja Elizabete Gaile un mūziķis Jānis Pastars, kuri klausītāju vērtējumam nodeva dziesmu “Kas aiz krūtīm sēž”. Šī dziesma ir viens no RIGaLIVE dziesmu rakstīšanas nometnē tapušajiem skaņdarbiem, kura tapšanā piedalījušies DJ Rudd, grupas “Rock’n’Berries” dalībnieks Oskars Millers un, protams, dziedātāja Elizabete Gaile.

Jaunā dziedātāja Elizabete Gaile skaņdarbu komentē šādi:

"Dziesmas stāsts ir par uzdrīkstēšanos un emocijām, kas rodas, domājot par kādu cilvēku, kuram Tu nedaudz baidies atklāt savas jūtas. Piedalīties RIGaLIVE nometnē bija neliels izaicinājums, jo visi trīs iepriekš nebijām labi pazīstami. Esmu ļoti priecīga par šo sadarbību - man, kā jaunam izpildītājam, strādāt kopā ar jomas profesionāļiem bija ļoti vērtīga pieredze!”

Šī ir otrā Elizabetes Gailes dziesma latviešu valodā, kas tiks iekļauta dziedātājas gaidāmajā mini albumā, kas iznāks šī gada nogalē.

Raidījuma laikā Elizabete un Jānis dzīvajā izpildījumā atskaņoja Patrishas dziesmu "Es varu būt tā". Kā tas notika - klausieties audio pielikumā.