6. jūnija Muzikālās bankas viesi bija grupas "Eridana" dalībnieki - Iveta Baumane-Pētersone un Roberts Pētersons. Viņi klausītāju vērtējumam nodeva singlu "Tu pārņem manu prātu" no gaidāmā albuma.

Pirms pusotra gada grupa laida klajā savu pirmo studijas albumu "Tagad, šeit un tūlīt", taču šobrīd aktīvi strādā pie otrā albuma dziesmām un, kā atzīst grupas dalībnieki, šī albuma skanējumā cenšamies atklāt jaunas sava skanējuma šķautnes, eksperimentējot gan ar melodiskajiem salikumiem, gan dziesmu producēšanas procesā.

“Ir pagājis kāds laiciņš kopš pirmā albuma iznākšanas, un pa šo laiku ir sakrājies kaut kas, ko vēlamies pateikt un arī, protams, vēlamies iepriecināt klausītājus ar kaut ko muzikāli svaigu”, tā atzīst grupas dalībnieki.

Dziesmas vēstījums ir par cilvēciskām attiecībām, gan romantiskām, gan ikdienišķām. Bieži ir sastopamas situācijas, kad mums iepatīkas kāds cilvēks, sākumā viņš šķiet gandrīz ideāls, taču pēc kāda laika mēs sākam pamanīt kādas šī cilvēka īpašības vai uzvedību, kas mums nepatīk, un tad mēs cenšamies viņu izmainīt, padarīt sev ērtu jeb pieradināt. Un no otras puses atkal ir situācijas, kad sākotnēji attiecībās mēs sevi cenšamies parādīt labākus nekā patiesībā esam. Sanāk tāda kā izlikšanās un mānīšanās, taču esot patiesi jau attiecību sākumā mēs aiztaupītu liekas problēmas un attiecības izveidotos pareizo iemeslu dēļ un ar īstajiem cilvēkiem. Bet kā risinājums šim visam, ir aicinājums būt godīgiem pašiem pret sevi, pret otru un pamēģināt uz lietām paskatīties ar otra cilvēka acīm.

 

Raidījuma laikā Iveta un Roberts vērtēja Laura Reinika jauno dziesmu "Kaila nakts". Vērtējumu klausieties audio pielikumā!