18. jūlija Muzikālās bankas viesis bija I MEAN LOVE, jeb īstajā vārdā Raiens Šaubergs. Viņš ir multi-mākslinieks no Rīgas, kuru vislabāk raksturo vārdi - autentiskums, daudzpusīgs talants un harizma. Jaunais mākslinieks ir sadziedājies ar Būū un viņiem kopā tapusi dziesma “Taurenīt?”.

“Ar Būū pirmo reizi satikāmies 2022. gada februārī, koncerta “Latviešu reps pret karu Ukrainā” laikā. Nezināju kad un kā, bet zināju, ka kādu dienu obligāti jāsadarbojas, jo Būū vaibu ‘noķēru’ uzreiz. Savējais!,” tā pastāsta Raiens.

Kad tika uzrakstīts “Taurenīša” piedziedājums un pants,  I MEAN LOVE dzirdēja, ka būs nepieciešams sieviešu vokāls. Pirmā, kas ienāca prātā bija tieši Būū.

Raiens piebilst:

“Kādu brīdi kavējos un nevarēju saņemties Ilzei aizsūtīt demo, bet beidzot aizsūtīju. Viņa atbildēja fiksi un pozitīvi - patika dziesma, patika enerģija, patika I MEAN LOVE. Ilgi nekavējāmies un pēc aptuveni mēneša tikāmies pie manis studijā, lai ierakstītu viņas vokālus.”

Par šo muzikālo kopdarbu Būū piebilst:

“Es reti sadarbojos kopdziesmās un vēl retāk dziedu par romantisko mīlestību, taču uz "Taurenīt?" bez piepūles izdevās ievilkt abus šos ķeksīšus. Raiens ir tik ļoti savējais, cik vien var būt - Labu mērķu, gaišu domu un mīlestības vadīts jauns, apņēmīgs mākslinieks. Uzlēkt uz dziesmas varēju bez piepūles - ja “flow” stāvoklis iestājas uzreiz pieķeroties dziesmai, zinu, ka tā ir īstā.”

Šobrīd abi mākslinieki ļoti aktīvi gatavojas, lai uzstātos dažādos vasaras pasākumos visā Latvijā. I MEAN LOVE jūlija mēnesī varēja redzēt un dzirdēt “Positvus” festivālā, kā arī vēl var paspēt uz koncertiem Ventspilī (21. jūlijā) un Liepājā (29. jūlijā).

Savukārt, lai baudītu arī Būū klātienes koncertos, ieplāno būt Kuldīgā (21.jūlijā), Liepājā (iesildot Prāta Vētru, 22. jūlijā) kā arī festivālā Summer Sound augustā.

Dziesmas “Taurenīt?” tapšanā piedalījās arī producents Kristaps Hļevickis un par dziesmas māsteru bija atbildīgs Marks Spruģevics.  

 

I MEAN LOVE savu muzikālo karjeru uzsāka jau ļoti agrā vecumā, bet apzināti viņš atgriezās mūzikas lauciņā 2017. gadā. Pēdējo 5 gadu laikā ir iznākuši 4 albumi un 1 EP, kuros ir atrodamas muzikālās sadarbības ar tādiem hip hopa māksliniekiem kā Prusax, MC Apšaude, HUNN un Silraq.

Raidījuma laikā I MEAN LOVE ieteica trīs lietas, kuras iesaka visiem paspēt vasarā - aktivitātes, pasākumi, vietas, ko apmeklēt... To visu uzzināsiet noklausoties audio pielikumu!