25. marta Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās dziedātāja un dziesmu autore MONTA, kura klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko veikumu - dziesmu "Cilvēki melo". Monta Strūberga, kura 2019. gadā startēja ar skatuves vārdu MØNTA, turpmāk startēs ar savu īsto vārdu.

2020. gada oktobrī nāca klajā dziedātājas debijas minialbums “Otra viņa” ar kuru tā noslēdza pirmo posmu savā radošajā karjerā, lai šogad startētu jaunā kvalitātē un skanējumā. ja agrākie ieraksti tapa sadarbībā ar pieredzējušo producentu Gintu Stankeviču, tad šogad uzsākta sadarbība ar producentu un ģitāristu Jāni Čubaru, kurš pazīstams arī kā grupas “Otra Puse” dalībnieks. 

Monta pastāstīja:

“Nozīmīgas pārmaiņas ir notikušas ne tikai apkārt, bet arī manī. Kā jau lielākā daļa cilvēku šajā laikā, esmu daudz ko pārdomājusi un kaut ko arī sapratusi par sevi un pasauli. Varētu teikt – esmu parakusies dziļāk. Un te nu es esmu – MONTA, bez nekā lieka. Tādu mērķi es esmu sev izvirzījusi šogad – izskatīties, izklausīties un būt tai, kas es esmu.”

Jaunā dziesma atklāj jaunu skanējumu, atšķirīgākas noskaņas no iepriekšējām dziesmām un citu muzikālo struktūru. Pats dziesmas vēstījums ir par to, ka cilvēki pārāk daudz melo un paši sāk ticēt saviem meliem. Meli ir vispakārt.

 

Tā kā tuvojas 1. aprīlis, kas zināma kā joku un mānīšanās diena, MONTAS dziesma mūs iedvesmoja izaicināt viņu MELU SPĒLĒ!

Raidījuma vadītāja Baiba nolasīja  trīs faktus par Latvijas Radio2, kas tieši 1. aprīlī svinēs 26. dzimšanas dienu! Dziedātājas uzdevums bija saprast - tie ir MELI vai PATIESĪBA! Kā viņai veicās? Klausieties audio pielikumā!