30. septembra Muzikālajā bankā viesojās dziedātāja un dziesmu autore MONTA, kura klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno, autobiogrāfisko dziesmu “Brīva tavā pasaulē”.

Dziesma ir emocionāls stāsts par jaunas sievietes iekšējo pasauli un dažādiem sarežģījumiem, kurus jāpārvar, gūstot pārliecību par sevi. Par spēju, neskatoties ne uz ko, novērtēt un priecāties par to, kas labs noticis aizvadītajā vasarā.

MONTA:

“Pēdējā laikā ir nācies piedzīvot dažādus dzīves pagriezienus. Es to nevaru noslēpt un tas parādās arī manās dziesmās. Laiku pa laikam pienāk tādi brīži, kad gribas aizbēgt no visa, paslēpties un, kā no malas skatoties, par to pasmieties un neko nesarežģīt. Šī dziesma ir par to, kas notika ar mani aizvadītajā vasarā.”

Dziesmas videoklipa producents ir Kaspars Kambars, ar kuru kopā MONTA strādājusi arī pie vairāku citu iepriekš izdotu dziesmu video izveides.

 

Raidījuma laikā MONTA piedalījās SPĒLĒ, kurā viņai bija jāatpazīst citu izpildītāju dziesmas par pasauli un būšanu tajā. Kā viņai veicās? Klausieties audio pielikumā!