25. jūnija Muzikālajā Bankā viesojās dziedātāja MØNTA, kura klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno singlu “Mans draugs”, kas tapis kopā ar mūziķi Zigfrīdu Muktupāvelu, kurš vienmēr ir atvērts jauniem izaicinājumiem, bet ne vienmēr piekrīt katram piedāvājumam. MØNTA atzinās, ka  Zigfrīds piekrītot dziedāt kopā ar viņu, ir piepildījis klusu sapni, par ko dziedātāja viņam ir no sirds pateicīga.

“Ar šo dziesmu es vēlos uzrunāt cilvēkus par viņu izvēlēm, kas bieži vien ir nepārdomātas un neizsvērtas, kuru rezultātā kādam nākas ciest. Es to neapzinājos tik dziļi, kā tad, kad, sākoties Covid-19 krīzei, uzsāku darbu dzīvnieku aizsardzības biedrībā “Ķepu-ķepā”. Šīs cilvēku izvēles es ikdienā izjūtu un uz to noskatos savā darba vietā. Bijušie “draugi” tur nonāk katrs ar savu skumjo stāstu”, stāsta MØNTA.

Dziesmas “Mans draugs” producents ir Gints Stankevičs, ar kuru kopā ierakstītas jau vairākas dziesmas, tostarp arī nesen izdotā “Darām!”, par kuru iespējams nobalsot “Muzikālās bankas” aptaujā. Vienu no dziesmā dzirdamajām ģitāras partijām iespēlējusi pati dziesmas autore. Dziesmas identitātes attēlu zīmējusi Montas radiniece, talantīgā māksliniece Paula Stutiņa, bet dziesmas video, sadarbībā ar video producentu  Kasparu Kambaru, tapis dzīvnieku aizsardzības biedrības “Ķepu-ķepā” dzīvnieku patversmē, kur šobrīd darbojas arī pati MØNTA.

Raidījuma laikā MØNTA piedalījās spēlē, kurā vēlējāmies uzzināt cik ļoti viņa pazīst dzīvniekus. Kā tas notika klausieties audio pielikumā.