Ar jauno dziesmu "Pēdējais cīnītājs" un dzīvo izpildījumu LR2 studijā jaunais repa izpildītājs Misters un viņa draugi - Edgars Zilberts un Jānis Bendiks. 

Muzikālās Bankas Top'ā iekļuvusi un vairākas nedēļas skan Mistera (Jāņa Šķestera) jaunā dziesma "Pēdējais cīnītājs". Misters ir latviešu repa izpildītājs. Jaunais skaņdarbs veidots folk-hip-hopa stilā, par kura aizsācēju Latvijā uzskatāms tieši viņš pats. 

«Esmu repa mūzikas lauciņā darbojies jau zināmu laiku un mūzikā vēlējos meklēt kādu jaunu, līdz šim nedzirdētu skanējumu. Globālā mērogā hip-hop mūzika kļūst arvien sintētiskāka un primitīvāka. Šīm tendencēm cenšas līdzi skriet arī vairāki pašmāju izpildītāji. Es izvēlējos iet pretējo ceļu un skanējumā izmantot kaut ko, kas ir unikāls tieši mums šeit Latvijā - kā saka, vietējo mantu," savu muzikālo redzējumu skaidro Misters.

«Pēdējais cīnītājs» ir pirmais skaņdarbs no topošā Mistera albuma, kurš būs ieturēts folk-hip-hopa skanējumā. Plānots, ka tas dienas gaismu ieraudzīs nākamā gada vidū.

Nākot pie mums, puiši bija solījušies pieskandināt studiju! Netipiski aiz loga esošajam laikam, puiši LR2 studijā spēlēja skaņdarbu ar nosaukumu "Pavasaris"! Kā skanēja? Skaties un klausies video! Tā kā Misters ar draugiem pie mums ciemojās pirmo reizi, tad rubrikā "Nezināmais par.." viņi atklāj faktus, ko par viņiem zina tikai retais!