7. marta Muzikālās bankas viesis bija mūziķis Miks Galvanovskis. Viņa jaunā dziesma “Stulbā sirdsapziņa” ir pieteikums gaidāmajam koncertam "Bohēmas dienasgrāmata" Palladium Rīga, 20. aprīlī. Koncerts pārsteigs ar īpašiem viesiem, jaudīgu šovu un daudz dažādiem pārsteigumiem.

Miks Galvanovskis par jauno dziesmu:

“Dziesma “Stulbā sirdsapziņa”, gluži kā drīzumā gaidāmais albums, ir par manu dzīvi ar spilgto bohemas piesitienu, grūtajām izvēlēm un brīžiem, kas atspoguļo rūgto izklaidības pēcgaršu. Dziesmā tiek skaidrotas attiecības, kas vienmēr izvēršas vienā scenārijā - lielceļā uz nekurieni. Bieži vien, ir sanācis satikt dzīvē cilvēkus, kuru dēļ sirsniņa uz brīdi notirpst, bet arī tā sajūta pagaist ātri vien. Dziesmas galvenais uzsvars ir par to, ka, lai arī kā negribētos nevienu sāpināt, dienas beigās, diemžēl, tas ir neizbēgami.”

Šo dziesmas zemtekstu video veidā attēlojis arī režisors un operators Elvis Lācis, ar kuru Miks Galvanovskis sadarbojas ne pirmo reizi. Abu sadarbībā ir radīti vairāki ekscentriski mūzikas videoklipi.

Elvis Lācis:

“Ideja ir vienkārša, parādīt iekšējo cīņu ar sevi un neveiksmīgas mīlestības meklēšanu. Klips ir nedaudz divdomīgs, bet jebkurš to var rezonēt ar sevi. Mēs visi esam piedzīvojuši toksiskas attiecības, kuras šķiet padara mūs labākus, bet beigu beigās nekā. Gribam, lai otrs cilvēks saprot mūs no neveiksmīga mājiena, bet sirdsapziņas dēļ, vienkārši pārmetam sev un nevaram atzīt, ka nebūs pa ceļam.”

 

Raidījuma laikā Miks vērtēja grupas "Oranžās brīvdienas" dziesmu „Zirgspēki”. Šis skaņdrabs, iespējams, ir visu laiku ātrākais un agresīvākais mūziķu veikums, kas ieturēts pankroka manierē. "Zirgspēki" ir par katra personīgo potenciālu, kuru ne vienmēr lietderīgi spējam izmantot. Skarta arī kara tēma, kas aktualitāti nav zaudējusi, jo "Oranžās brīvdienas"  aizvien par vienu no savām prioritātēm uzskata cīņu par taisnību un brīvību visā pasaulē. Dziesmas vērtējumu klausieties audio pielikumā.