14. marta Muzikālās bankas viesis bija mūziķis Miks Dukurs, kurš klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno singlu "Mana balss"

"Mana balss" ir stāsts par to balsi, kas mīt katrā no mums un ja vien liekam to lietā, varam panākt visu ko vēlamies! Sasniegt visu ko vēlamies un būt visur, kur vēlamies! Jautājums ir tikai par to vai mēs to patiešām no sirds vēlamies un šī noteikti ir dziesma, kuru noklausīties līdz galam, jo mazākajai no Dukuriem - manai meitiņai Melānijai šī ir debija! Brīdī, kad dziesma jau gandrīz pabeigta, pietrūkst tikai nobeigums, viņa iesoļo studijā un drosmīgi saka: Es varu nodziedāt! Tas, manuprāt, lieliski noslēdz un paspilgtina dziesmas vēstījumu! Būsim drosmīgi, tas ir tas ko mums visiem novēlu ar šo skaņdarbu. 

 

 

Raidījuma laikā Miks Dukurs vērtēja hip-hopa mākslinieka Fiņķa un dziedātājas Patrishas kopdarbu - dziesmu “Raķešu zinātne”. Tā ir pirmā dziesma kopš Fiņķa debijas albuma “Tāds slinkums”, kas iznāca pērnā gada aprīlī. Vai Mikam patika šis skaņdarbs? Klausieties audio pielikumā!