18. oktobra Muzikālās bankas bija dziedātājs un dziesmu autors Miks Dukurs. Viņš klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko skaņdarbu "Sarunāsim parunāt", kas tapis iedvesmojoties no mācītāja laulību ceremonijas laikā.

Miks Dukurs:

"Bieži sanāk uzstāties citu kāzās, tādējādi sanāk noklausīties mācītāja sakāmo, kas iedvesmo un atgādina par fundamentālām lietām. Vienā no reizēm mani aizķēra sacītais – “Kamēr divi cilvēki sarunājas – draudzība pastāv, kamēr divi cilvēki sarunājas – mīlestība pastāv.”

Arī sieva man vienmēr teikusi, ka saruna ir laimīgas kopdzīves atslēga. Iedvesmots radīju dziesmu un aicinu neatlikt garās sarunas, lai draudzība un mīlestība pastāv!”

Dziesma tapusi sadarbībā ar Ingaru Viļumu un Veiv.

 

Raidījuma laikā Miks vērtēja Oskara Deigeļa un Dionas Liepiņas kopdarbu “Viena mana diena”. Kompozīcijas autore ir Deigeļa māsa Anita Tīlena, savukārt dziesmas aranžiju veidojis producents Jānis Čubars. Abi mākslinieki satikušies iepazīšanās portālā un sapratuši, ka jārada kopīga dziesma. Vai Dukuram šī dziesma "gāja pie sirds"? Klausieties audio pielikumā!