21. septembrī Muzikālajā bankā viesojās mūziķis Gatis Irbe, kurš klausītājiem stāstīja par projekta "MESA" jaunāko dziesmu "Tuvāk Tev" un 15. oktobrī gaidāmo koncertu!

Līdzās šiem jaunumiem, Gatis vēstīja arī par sadarbības sākumu ar Warner Music Baltics.

Šonedēļ jauno skaņdarbu iespējams dzirdēt Latvijas radiostacijās, savukārt no piektdienas, 24. septembra dziesma “Tuvāk Tev” būs pieejama visās straumēšanas un lejupielādes platformās.

Dziesmas pamatuzdevums ir atgādināt mums pašiem, cik svarīgi esam viens otram un cik būtiski ir vienam otru atbalstīt! Ir patīkami apzināties, ka blakus ir kāds uz ko varam paļauties, lai arī kam mēs ietu cauri, kopā mēs visu paveiksim! Tie ir mūsu sapņi, darbs, sirdslietas un ikdiena, kuros kopā speram soļus!” par dziesmu stāsta Gatis Irbe.

“Esam ļoti priecīgi par šo gaidāmo sadarbību ar vienu no Latvijas mūzikas industrijas ilggadējiem dalībniekiem, talantīgiem mūziķiem un spēcīgām personībām!” sadarbības sākumu komentē Warner Music Baltics vadītājs Mikko Manninens. “Esam sajūsmā par jauno “Mesa” mūziku un šo gaidāmo laikmetu kopā.”

15.oktobrī ”Mesa” aicina savas mūzikas cienītājus uz vienīgo šo gada koncertu “Hanzas Peronā”. Ārī koncertam dots nosaukums ”Tuvāk Tev”, tajā būs dzirdamas gan jau zināmas un iemīļotas”Mesa” dziesmas, gan pavisam jaunas. Turklāt koncerta atosfēra iecerēta silta, emocijām bagāta un ar iespēju saikties klausītājiem tuvāk.

Raidījumā izaicinājām Gati dziesmu minēšanas spēlē! Kā viņam veicās? Klausieties audio pielikumā!