Dziesma “Laid, lai” ir apvienības trešais singls, kas seko iepriekš izdotajiem “Tuvāk Tev” un “Ko vairāk man vajag”, visas minētās dziesmas tiks iekļautas MESA jaunākajā studijas ieraksta albumā, kas tiks izdots nākamajā gadā.

 “Šoreiz negribas teikt priekšā, par ko ir dziesma, aicinu to klausīties ar atvērtu prātu,“ stāsta Gatis Irbe “Ticu, ka katrs tajā sadzirdēs to vēstījumu, kas viņam vai viņai ir dotajā brīdī aktuāls.”

Līdz ar ziņu par jaunu dziesmu, MESA menedžments informē, ka 1.decembrī tiks izziņots  projekta vēsturē lielākais koncerts, kas notiks nākamā gada augustā.

Projekts MESA tika dibināts 2015. gada izskaņā un viens no straumētākajiem mūzikas projektiem Latvijā. Tā galvenais izveidotājs ir Gatis Irbe, zināms ar skatuves vārdu GACHO. Līdz šim brīdim ir izdoti trīs studijas ieraksta albumi – “Mesa” (2016), “II” (2017) un  “M3SA”. Visi albumi ir saņēmuši zelta un platīna ieraksta statusus. Savā daiļradē projekts pievēršas tēmām, kuras ir īstas, dzīvas un ilgtermiņā svarīgas. Kopš 2021. gada mūziķis ir noslēdzis sadarbības līgumu ar vienu no pasaules lielākajām ierakstu kompānijām Warner Music.

 

Raidījuma laikā MESA vērtēja arī Elizabetes Gailes jauno dziesmu „Miera iela”, kāds bija vērtējums, klausies audio ierakstā.