Roberts Pētersons, Iveta Baumane un, protams, arī Viesturs Samts šodien, 13.jūnijā, viesojās pie mums, Latvijas Radio 2 telpās, lai parunātos par dzīvi un, galvenokārt, atskaņotu savu singlu "Kad satiksimies".

Ja arī Tev, klausītāj, šķiet, ka šo trio pārsvarā var sastapt un dzirdēt ap Ziemassvētku laiku, tad mēs visi kļūdāmies, jo viņi aktīvi muzicē arī siltajās vasaras ballītēs, privātos un sporta pasākumos, un visu cauru gadu tiek čakli strādāts pie jaunas un kvalitatīvas mūzikas. Arī jaunā dziesma tapusi cītīgi darbojoties jau agram pavasarim klauvējot pie durvīm. Izturot Roberta kritiku Ivetas sacerētajiem dziesmas vārdiem, klajā nācis šis skaņdarbs. Laikam jau arī pēc piecu gadu ilgas kopīgas sadarbošanās gribas pārjautāt "Kad satiksimies"?

Raidījuma rubrikas ietvaros, kur viesiem jāizvēlas un dzīvajā izpildījumā jāatskaņo kāda no sava plašā kolēģu loka dziesma, viņi izvēlējās disko stilā jestro Astro'n'out - Agrāk. Kā viņiem izdevās - klausies audio pielikumā!

Tāpat, klausies Muzikālo Banku arī nākam otrdien, kad mūs apciemos dziedātāja Jenny May jeb Maija Stuģe ar savu singlu Estrella!

Par savu favorītu balso šeit!