28. marta Muzikālās bankas viešņa bija emocionālo dziesmu autore Marta Ritova. Pavasaris ir laiks, kurā mostas daba, smaids aizstāj ziemas drūmumu un nereti dvēsele sauc pēc pārmaiņām dažādās dzīves jomās. Lai ikkatram būtu vieglāk slaucīt putekļus no saviem mīlestības stāstiem un iespējams tomēr izmest veco koferi, pēc ilgākas radošas klusuma pauzes, Marta atgriežas ar sirdi plosošu skaņdarbu ''Parasts mīlestības stāsts''.

Dziesma pamatā ir stāsts par biežu parādību attiecībās, jeb mirkli, kad tās sasniegušas savu beigu posmu, taču esam par aklu vai drīzāk negribam to atzīt. Skaņdarba vēstījums stāsta par to, cik viegli mīlestība var pārvērsties naidā,  cik viegli ir apmulst savās emocijās un domās, par to, ka varbūt tiešām reizēm vērts atzīt faktu, ka izlietu ūdeni nesasmelsi un varbūt arī nemaz nevajag.

"Šī dziesma rauj ārā sirdi, tā liek aizdomāties, vai mēs esam tur, kur mums jābūt. Vai mīlam  no sirds, vai tikai izliekamies un esam kopā , atceroties skaistas atmiņas," tā pati autore, Marta Ritova, par dziesmu.

Dziesmu producējis Kristaps Ērglis, kuru plašāk pazīstam kā grupas Triānas Parks basģitāristu. Iepriekš kopā izdotas dziesmas "Apskauj mani", "Es Tev teikšu"’ un   "Mums viss vēl būs".

Marta komentējot šo sadarbību:

"Kristaps vienmēr atrod īsto sajūtu dziesmai, ar viņu ir ļoti viegli sastrādāties. Prieks, ka mums atkal izdevies kas ausīm baudāms."

 

Raidījuma laikā Marta vērtēja absolūtu jaunumu Latvijas mūzikā – grupas "YŪT" debijas singlu “Tuvu”. Viņas vērtējumu klausieties audio pielikumā!