9. marta Muzikālajā Bankā viesojās dziedātājas Marta un Patrisha, kuras klausītāju vērtējumam nodeva savu kopdarbu - pavasarīgu dziesmu "Prom", kurai tapis arī videoklips. "Prom" ir singls no “Zelta mikrofonam” nominētā MARTAS albuma “Lietas, kas notiek manā galvā”.

“Domāju, ka mēs visi šad tad attopamies situācijās – vietās, attiecībās un notikumos, kuri mums nes vairāk slikta, nekā laba. Ar šo dziesmu vēlos iedvesmot gan sevi, gan citus šādos brīžos atrast sevī spēku un visam negatīvajam teikt: “Es eju prom!”, neļaujot nevienam sev darīt pāri”, dziesmas ideju komentē MARTA.

Šis vēstījums uzrunājis arī Patrishu, kura atzīst:

”Sievietes ir spēcīgas. Mēs varam būt veiksmīgas un neatkarīgas, un, ja kaut kas vai kāds mūsu izaugsmi cenšas apturēt, no tā ir jāiet prom.”

Balss ierakstu, kā arī singla producēšanas, miksēšanas un māsterēšanas darbus veicis DJ Rudd, savukārt mūzikas video veidojis Emīls Trauliņš.

 

Raidījuma laikā Marta un Patrisha piedalījās spēlē, kurā centāmies noskaidrot - cik līdzīgas vai atšķirīgas ir abas dziedātājas.  Dziesmā mākslinieces aicina iet prom, ja kaut kas nav lāgā. Kā viņas rīkotos mūsu modelētajās situācijās – ietu prom vai tomēr paliktu? Noklausoties situācijas aprakstu Marta un Patrisha komentēja - PROM vai PALIEK! To visu klausieties audio pielikumā.