1. oktobra Muzikālajā Bankā viesojās dziedātāja MARTA, kura laidusi klajā singlu “Drāma”, kas tapusi sadarbībā ar mūzikas producentu DJ Rudd, un ir priekšvēstnesis oktobra beigās gaidāmajam albumam “Lietas, kas notiek manā galvā”.

“Tā kā bieži mēdzu pārspīlēt un “uzburt drāmu” ne no kā, Rūdolfs pajokoja, ka derētu par to uzrakstīt dziesmu. Tas sākās kā joks, bet izvērtās par albuma košāko singlu,” dziesmas idejas tapšanu atklāj MARTA.

Mūziķe stāsta, ka skaņu celiņš un vārdi veltīti ne tikai visām “drāmas karalienēm”, bet arī personīgajai saiknei ar teātra mākslu:

“Dziesmā dzirdamas vairākas atsauces uz teātri, kam manā dzīvē vienmēr būs īpaša vieta. Šī noteikti ir dziesma, pie kuras var dejot, kurai dziedāt līdzi un ar kuras enerģiju pārvarēt rudens drūmumu.”

Dziesmas “Drāma” teksta un mūzikas autore ir MARTA. Dziesmas producents – DJ Rudd, īstajā vārdā Rūdolfs Budze.

MARTAS dziesmai “Drāma” radīts arī teksta video. Simboliski, ka tajā redzami rekvizīti no dažādām Latvijas Nacionālā teātra izrādēm. Pie teksta video šoreiz strādājis elektroniskās mūzikas mākslinieks Kashuks, bet foto veidojis Emīls Trauliņš.

 

Raidījuma laikā MARTA piedalījās spēlē, kurā spēlējās ar tēmu "drāma". Kā tas notika klausieties audio pielikumā.