5. oktobra Muzikālajā bankā viesojās jaunizveidotais duets - dziedātāja Marta Ritova un reperis Ozols, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu kopdarbu - dziesmu “Sākam no jauna”. Mākslinieki piedāvā arī vizuāli baudāmu video, kas atspoguļo fizisku un emocionālu sasalumu cilvēku starpā.

 

Marta un Ozols sadarbojas pirmo reizi:

,,Marta man atsūtīja demo ierakstu ar piedziedājuma tēmu, mani tā uzrunāja, un te nu mēs esam'', tā sadarbību komentē reperis.

,,Paldies par iespēju radīt kaut ko kopā, tas vienmēr ir kompromisu un dialogu piepildīts laiks, no kura mēs visi tikai varam kaut ko mācīties''.

Pašas Martas pārdomas par dziesmas vēstījumu:

,,Tā sajūta, ka ejam nepareizā virzienā. Esam nodarījuši daudz posta mūsu dabai, klimatam; domājam par virspusējām lietām, par sevi un neredzam kopējo ainu -  to, kur mēs kā sabiedrība dodamies. Trūkst tā kopības sajūta, īpaši šobrīd. Ticu, ka kopā mēs varam kļūt labāki un sākt no jauna. ''

Raidījuma noslēgumā Marta un Ozols vērtēja grupas "bet bet" jauno dziesmu "Īstā vieta, īstais laiks". Vai viņiem tā "gāja pie sirds"? Klausieties audio pielikumā!