13. oktobra Muzikālās bankas viešņa bija mūsu Latvijas Radio 5 kolēģe un dziedātāja MARTA, kura laidusi klajā dziesmu “Mīlestības kontrabanda”, kas ir trešais singls no gaidāmā otrā studijas albuma “Dabas parādība”.

Jaunā dziesma “Mīlestības kontrabanda”, kā arī iepriekš izdotie singli “Terapijā” un “Filma, ko negribu redzēt”, tiks iekļauti MARTAS jaunajā albumā. Deviņu dziesmu studijas ieraksts pie klausītājiem nonāks pavisam drīz – 2. novembrī. Visu albumā dzirdamo dziesmu autore ir pati MARTA, līdztekus pie albuma strādājuši producenti JJ Lush un DJ Rudd.

Par jauno dziesmu stāsta MARTA:

 ““Mīlestības kontrabanda” svin ļaušanos kaislei. Tā ir bauda, kurai nespēj pretoties, cilvēks, kura dēļ aizmiglojas prāts, un ir pilnīgi vienalga - drīkst vai nedrīkst.” 

Dziesmas producēšanas, miksēšanas un māsterēšanas darbus veicis producents JJ Lush. Singlam tapis video, kas filmēts viena kadra tehnikā. Video veidojis Emīls Trauliņš un Madara Dzintara.

 

Raidījuma laikā MARTA vērtēja "Rīmdaru" un Baibas Bites dziesmu “Rītdiena”. Viņas vērtējumu klausieties audio pielikumā!