12. jūlija Muzikālās Bankas viešņa bija dziedātāja Marta, kura klausītāju vērtējumam nodeva savu jauno, enerģisko dziesmu “Terapijā”, kas ir otrais singls no viņas gaidāmā nākamā studijas albuma.

“Dziesmas ideja radās kā joks, ar draudzeni apspriežot kādas bijušās attiecības. “Vai tu par mani runā terapijā?” ir visai ironisks jautājums, ko uzdot cilvēkam, ar kuru tevi saista romantiski pagātnes notikumi. Šajā dziesmā saldas pagātnes atmiņas satiekas ar pavisam citādāku tagadni, kurā šis jautājums ir radies,” singlu komentē Marta.

“Šī dziesma ir viegla, lipīga un pozitīvi uzlādējoša. “Terapijā” saldas pagātnes atmiņas satiekas ar ironisku skatījumu uz tagadni, kurā no bijušajām attiecībām ir palicis pāri tikai tas, kas piedzīvots senāk, tomēr gribas zināt - kāda šī tagadne ir otram,” jauno singlu komentē dziedātāja Marta.

Dziesmas mūzikas un teksta autore ir pati izpildītāja, balss ierakstu, kā arī singla producēšanas, miksēšanas un māsterēšanas darbus veicis JJ Lush, savukārt teksta video veidojusi Rinalda Feldmane.

 

Raidījuma laikā Marta vērtēja grupas "Bad Habits" dziesmu “Tie, kas vēl jūt”. Vai viņai tā patika? Klausieties audio pielikumā!