17. marta Muzikālajā Bankā sazvanījāmies ar dziedātāju Martu, kurai klajā nācis singls “Atkal tu”. Telefonintervijā māksliniece pastāstīja par jauno dziesmu, klipu un, kā vispār sokas dzīvē... 

Dziesma "Atkal tu" radīta sadarbībā ar DJ Rudd un Miku Frišfeldu, un tai tapis arī videoklips.

"Dziesmas tapšana bija viegla un patīkama – bija prieks rakstīt kopā ar Miku un Rūdolfu, attīstot ideju par domām, kas seko ik uz soļa. No sevis un savām jūtām nav iespējams aizbēgt, par to arī ir šīs dziesmas stāsts," jauno singlu komentē Marta.

Savukārt dziesmas videoklips vienas dienas laikā uzfilmēts Briselē.

"Tas bija pamatīgs piedzīvojums! Kādā agrā februāra rītā aizlidojām, bet jau vakarā bijām atpakaļ Rīgā, un es joprojām nesaprotu, kā to visu paspējām tik īsā laika sprīdī," stāsta mūziķe.

"Esmu gandarīta, ka tālais ceļš un pūles sevi attaisnoja, jo atradām vizuāli interesantas filmēšanas lokācijas, kas lieliski piestāv dziesmas sajūtai."

Videoklipa režisors un operators ir Emīls Trauliņš no Pieci.lv, kurš veidojis arī mūziķes iepriekšējā singla “Tu neesi viss” vizualizācijas.

Raidījuma laikā Marta piedalījās spēlē "Atkal", kurā jautājām par trim lietām, kuras viņa dzīvē gribētu piedzīvot atkal un atkal. Kādas bija dziedātājas atbildes klausieties audio pielikumā.