Jauno dziesmu "Saucu Tevi vēl"  Latvijas Radio 2 studijā prezentēja Markus Riva un Edgars Jass. Bet ne tikai, akustiskā versijā mūsu studijā viņi klausītājus priecēja ar dziesmu "Laika Upe", kas Muzikālās Bankas Top'ā ir noturējusies rekordilgu laiku, pārspējot citas dziesmas. 

Markus ir ļoti priecīgs, ka dziesmai "Laika Upe" ir tik labi veicies mūsu Top'ā, tāpēc jaunās dziesmas radīšana, kā pats Markus saka, bijusi tāda sava veida motivācija, jo viņš tiešām ir priecīgs, ka klausītājiem patīk viņa dziesmas tieši latviešu valodā.

Dziesmas "Saucu Tevi vēl" autori ir  Markus un Reinis Ašmanis. Interesants ir stāsts, par to, kā tapusi šī dziesma - Markus to radījis lidmašīnā, vienā no koncertbraucieniem uz Ukrainu.

“Pēdējā laikā ļoti daudz savas jaunās dziesmas esmu sarakstījis tieši ceļojot – atrodoties virs zemes, braucot vilcienos, ilgstoši sēžot lidostās un stacijās. Šobrīd strādāju pie vairākiem jauniem albumiem dažādās valodās, kurus esmu sācis veidot un rakstīt ne tikai ierakstu studijās, kā ierasts, bet vērojot cilvēkus  un ieklausoties savās emocijās”, stāsta Markus. 

Rubrikā "Mūziķis iesaka", Markus aicina klausītājus padomāt par valsts svētku mēnesi novembri, un izdarīt ko tādu, kas radīs svētku noskaņu, proti, noskatīties kādu latviešu kino filmu, piemēram to, kas visvairāk patikusi bērnībā.

Markus un Edgars klausītājus  priecēja ar dziesmas "Laika Upe" dzīvo izpildījumu! Skaties, klausies un dziedi līdzi: