28. jūlija Muzikālās Bankas neklātienes viesis bija Markus Riva, kurš klausītāju vērtējumam nodeva savu jaunāko singlu “Vēl pēdējo reiz” ar to piesakot jaunu albumu, kas iznāks rudenī.

“Nepieredzēti daudz laika pavadot vienatnē, nenovēršami arvien vairāk ielūkojamies sevī,  atgriežoties nostalģiskās un melanholiskās sajūtās. Tās jaušamas šajā dziesmā, un caurvīs arī visu gaidāmo albumu  -  gan saturiski, gan muzikāli”, stāsta mūziķis. 

Markus Riva guvis plašu popularitāti arī Krievijā un citās NVS valstīs ir viens no retajiem mūziķiem Latvijā, kam ir ievērojama fanu bāze arī krievvalodīgo klausītāju vidū.  Nereti Rivas dziesmas top vai nu latviešu vai krievu valodā, un līdz daļai klausītāju nemaz nenonāk, taču “Vēl pēdējo reiz” tik organiski ieskanējusies abās, ka pieņemts lēmums to piedāvāt uzreiz plašākai auditorijai.

“Plašāks klausītāju loks nosaka to, ka savā daiļradē vienmēr jāpiedomā, lai neviens nepaliktu atstāts novārtā – pēc jaunām dziesmām taujā gan mani klausītāji tepat Latvijā, gan arī fani no Krievijas un citām valstīm”, stāsta Markus.

“Esmu gandarīts šo dziesmu izdot uzreiz abās valodās. Gaidāmais albums gan plānots latviešu valodā, bet tuvākajā nākotnē tas varētu iznākt arī krieviski.”

“Vēl pēdējo reiz” mūzikas un teksta autors ir Markus Riva, bet vārdus radījis ilggadējs Markus sadarbības partneris no Ukrainas Igors Tatarenko.  Kompozīciju aranžējis tās līdzautors Gints Stankevičs.

Raidījuma laikā Markus piedalījās dziesmu spēlē, kurā viņam bija jāatmin - kas vēl dzied par "pēdējo reizi". Kā viņam tas izdevās klausieties audio pielikumā.