21. maija Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās Liepājas kultūras pārvaldes vadītāja vietnieks Nauris Lazdāns un mūziķis Markus Riva, kuri klausītājus iedvesmoja stāstot pozitīvus piemērus par to, ko viņi dara šajā sarežģītajā laikā.

Mūziķis Markus Riva nesen aizvadījis savu pirmo virtuālo dīdžeja setu. Lai dejotu Markus Rivas diskotēkā, ballētājiem bija jāšķiras no pieciem eiro.

"Diemžēl dažādu iemeslu dēļ nevaru saņemt dīkstāves pabalstu. Negribu par to skaļi raudāt, tāpēc labāk ģenerēju jaunas idejas", pastāstīja Markus Riva.

Viņš atklāja, ka šis nebija pasākums kurā viņa daudz nopelnīja. Drīzāk viņš priecājas, ka ar komandu kaut ko varēja darīt lietas labā. Mūziķis pastāstīja par to kā radās ideja un cik sarežģīti to bija īstenot; kāda bija skatītāju atsaucība un vai kas tamlīdzīgs plānots arī turpmāk, un ko vēl dara, lai gūtu ienākumus šajā laikā...

Nauris Lazdāns telefonintervijā atklāja Liepājas kultūras dzīves norises. Pilsētas pašvaldība no 14. maija līdz 12. jūnijam iedzīvotājiem no saviem logiem un balkoniem piedāvā baudīt koncertprogrammu “Pilsētas serenādes”.

Koncertprogrammā “Pilsētas serenādes” paredzēti kopskaitā 10 pārsteiguma koncerti, kas norisināsies 10 pilsētas daudzdzīvokļu māju iekšpagalmos, kuros uzstāsies dažādi Liepājas muziķi. Pirmo koncertu jau ir sniedzis Ivo Fomins.

Pats Ivo Muzikālajai bankai atzina, ka „Sākumā biju nedaudz nobijies no šādas aktivitātes, jo man ir vajadzīgs kontakts, cilvēku tuvums. Bet beigu beigās viss izvērtās super! Man tiešām prieks. Esmu saņēmis daudz labu atsauksmju no malu malām. Paldies!”

Vēl koncertprogrammā “Pilsētas serenādes” būs iespēja redzēt un dzirdēt Uldi Marhilēviču, Jāni Strazdu, Andri Ērgli, Ainaru Virgu, Tabitu Balodi, Karīnu Tatarinovu, Everitu Pjatu-Gertneri, Viktoru Elleru, Normundu Kalniņu, Miku Akotu, Kristenu Kupču un citus.

Raidījumu pilnā apjomā klausieties audio pielikumā.