1.martā Latvijas Radio 2 studijā ciemojās Madara Grēgere, lai Muzikālajā Bankā noguldītu jaunāko dziesmu un prezentētu pērnā gada nogalē iznākušo albumu! Studijā ciemos bija arī ģitārists Jānis Čubars, ar kuru kopā Madara priecēja klausītājus muzikāli, izpildot jaunāko dziesmu.

Debijas albumā „Tuvu klāt” iekļautas desmit dziesmas, kas tapušas pēdējo piecu gadu laikā, no tām pazīstamākās ir duets kopā ar novadnieku Robertu Pētersonu dziesmā “Karuselis” un pērn konkursā “Supernova” prezentētā “You And I”.  

“Sajūtas ir neaprakstāmas. Es nekad nebūtu domājusi, ka turēšu rokās albumu ar pašas sarakstītām dziesmām. Pirms sešiem gadiem, pirms šova "Okartes skatuve", man nebija ne prātā dziesmu rakstīšana, domāju, ka tas nav man. Kārtējo reizi pierādīju sev - nekad nesaki nekad!” priecājas Madara.

Par godu albumam Madara Grēgere dodas nelielā koncerttūrē uz dažādām Latvijas pilsētām. Madara stāsta, ka koncerti notiks Latvijas muižās un tie izskanēs akustiskā programmā, kas piestāv tādām vietām, kā muiža.

„Jaunais hits “Tuvu klāt” atgādina maniem klausītājiem, ka vienmēr esmu bijusi viņiem tuvu klāt. Dziesma stāsta par mīlestību, bez kuras mēs ikdienā nevaram dzīvot. Par tām sajūtām, emocijām, mirkļiem ko tā mums sniedz ik mirkli”, teic Madara.

Interviju pilnā garumā klausieties audio pielikumā!