6. jūlija Muzikālajā Bankā viesojās stīgu instrumentu grupas MADARA līdere Madara Fogelmane, kura klausītāju vērtējumam nodeva dziesmu "Es esmu viss", kā arī dziesmas producents Valters Pūce. Madarai šis skaņdarbs ir īpaši zīmīgs, jo ar to viņa atgriežas Latvijas populārās mūzikas pasaulē. Singla mūzikas un vārdu autore ir viņa pati.

Dziesmas producents Valters Pūce jau iepriekš sarakstījis vairākus klausītāju atzītus skaņdarbus savai grupai “Dagamba”. Abi mūziķi ir bijušie kursabiedri, kad studējuši čella spēli Briseles Karaliskajā akadēmijā. Viņš uzskata, ka skaņdarba trumpis ir Fogelmanes unikālā pieeja dziesmu rakstīšanā:

“Man ir liels prieks, ka pēc daudziem gadiem viņa uzrunāja tieši mani, lai producētu viņas mūziku. “Es esmu viss” ir savs unikālais skanējums, kuru papildina Madaras eņģeliskā balss. Šīs dziesma Latvijas mūzikai noteikti sniegs pavisam jaunu muzikālo skanējumu.”

Fogelmane dziesmā iepinusi īpašu vēstījumu, stāstot par sevis meklēšanu un mūsu katra paša esības noturēšanu:

“Es pati nodarbojos ar dzīves meklēšanu – mani aizrauj viss pārpasaulīgais. Lai gan dažreiz šķiet, ka esam vientuļi, tā tomēr nav, jo mūs vieno daba un līdzcilvēki. Dziesma stāsta par mūsu iekšējo spēku, tā meklēšanu un noturēšanu, jo katram ir savi sapņi, savas vēlmes, un, lai tās piepildītu, ir jāatrod savs ceļš, nevis jāiet citu iemītās taciņas.”

Madara cer, ka klausoties šo dziesmu katrs atcerēsies laiku pa laikam palūkoties zilajās debesīs un sajust vidi sev apkārt.

Raidījuma laikā Madara un Valters piedalījās muzikālā spēlē. Viņiem bija jāatpazīst citu izpildītāju dziesmas, kurās iekļauts vārds VISS! Kā mūziķiem tas izdevās? Klausieties audio pielikumā!