12. augusta Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās jaunais mākslinieks ArtifexLV, kā arī ļoti populārais mūziķis Jānis Stībelis, kuru sadarbības rezultātā tapusi dziesma "Lūdzu, neaizej!". Raidījuma laikā ArtifexLV iepazīstināja ar sevi, kā arī pastāstīja par skaņdarba tapšanu. Jānis Stībelis atklāja šīs jaunās sadarbības "aizkulises", kā arī iepazīstināja ar citiem saviem muzikālajiem jaunumiem.

„Jau mūzikas un melodijas veidošanas sākumā zināju, ka šo dziesmu vēlos lūgt izpildīt un vārdus rakstīt Jānim Stībelim. Protams, radīt dziesmu kādam citam nav viegls uzdevums, bieži piezogas šaubas, vai dziesma ir pietiekami laba, vai tā māksliniekam patiks un būs atbilstoša viņa mūzikas gaumei. Pārvarēju savas šaubas un dziesmu piedāvāju Jānim. Esmu ļoti priecīgs, ka viņu dziesma uzrunāja, ka Jānis radīja tai  vārdus un to iedziedāja,” stāsta ArtifexLV.

„Kad ArtifexLV man piedāvāja radīt kopīgu dziesmu, nedaudz šaubījos, jo viņa vārds pagaidām nav plaši zināms Latvijas mūzikas cienītājiem,” atzīst Jānis Stībelis.

„Tomēr nodomāju – jādod iespēja arī jaunajiem. Tiklīdz noklausījos dziesmas demo, sapratu, ka dziesma ir atbilstoša/ piemērota man. Ķēros klāt pie vārdu rakstīšanas, un jau pavisam drīz tikāmies studijā, lai to iedziedātu.”

”Lūdzu, neaizej!” stāsta par satikšanos, par mirkļiem, kurus nevar aizmirst, par mīlestību un par bailēm pazaudēt to, kas tikai nesen ir iegūts.

 

Raidījuma noslēgumā, lai labāk atcerētos dziesmas nosaukumu „Lūdzu neaizej!”, mūziķi piedalījās spēlē. Viņiem bija jāatklāj tās lietas, kuras viņi nevēlas "palaist vaļā". Kādas tās ir? Klausieties audio pielikumā!