29. septembra Muzikālajā Bankā viesojās mūziķis Dons, kurš ir izdevis singlu “Tūrists” no rudens beigās gaidāmā studijas albuma. Jaunās dziesmas mūzikas un teksta autors ir pats Dons.

“Rudens ir laiks, kad skumjas un prieks mijas kopā kā uzpītas franču bizes. Tā arī dzima “Tūrists” pagājušā gada rudenī, kad biju iegrimis vēla septembra sajūtās”, tā dziesmas veidošanu atceras Dons.

Klajā laists arī dziesmas videoklips, ko veidojusi radošā komanda – režisors Elvijs Pārpucis, operators - Krists Luhaers, aktrise - Viktorija Martynova, producente - Ināra Šumeiko.

 

Šī dziesma, un arī citas, jau iemīļotas kompozīcijas būs dzirdamas Dona ilgi gaidītajā vasaras koncertā 2021. gada 1. jūlijā, Rīgā, stadionā “Daugava”.

Raidījuma laikā mēs "tūristu" Donu aicinājām pie studijas sienas, kur atrodas Latvijas karte. Mūziķim bija divas izvēles iespējas - piedalīties vietu meklēšanas spēlē vai aizvērtām acīm izvēlēties vietu kartē, kurā viņam gada laikā būtu jāsniedz koncertu...

Dons izvēlējās pirmo variantu un viņam bija kartē bija jāatrod četras apdzīvotas Latvijas vietas - Ciblu, Stendi, Api un Bēni. Kā viņam tas izdevās un kādu balvu viņš saņēma? Klausieties audio pielikumā!