Tuvojoties "Līvu" 40 gadu jubilejas svinībām - "LĪVI Fest 2", uz studiju aicinājām Ainaru Virgu un Jāni Buķeli. Svētku noskaņu sajutām un izbaudījām jau tagad, jo Ainars un Jānis studiju pieskandināja ar populārākajām un zināmākajām rokdziesmām.

Grupas “Līvi” 40 gadu jubilejas svinības noriks 27. augustā, Liepājā, koncertdārzā “Pūt, vējiņi”. Pulksten 12:00 ar koncertprogrammu “LĪVU dziesmu svētki”, kad uz leģendārās “Pūt, vējiņi” skatuves grupas “Līvi” dziesmas izdziedās Liepājas pilsētas un novada kori, diriģenta Jēkaba Ozoliņa virsvadībā. Koncertā piedalīsies  solisti Guntis Veits, Edgars Silacērps, Andris Ērglis, Elviss Grodums, Ivo Fomins, Ieva Dreimane, Sondra Krauze, Jānis Buķelis, Kristaps Čimbars, Noris un Emīls Dreiblats.

Savukārt pulksten 19 sāksies galvenie muzikāli notikumi - rokkoncerts. Tikai Liepājā iespējamo kopā būšanas un rokmūzikas sajūtu apmeklētājiem dāvās Liepājas ģitāristu lielansamblis, “Willow Farm”, “Credo”, Ivo Fomins un grupa,  Liepājas brāļi un grupa “LĪVI & Buks”. 

Noskaties un noklausies interviju, jo par festivālu vislabāk, protams, zina stāstīt studijas viesi. Uzdziedāt viņiem sanāca vienreizēji!