9.jūnija Muzikālajā Bankā sazinājāmies ar komponistu, mūziķi Uldi Marhileviču, kurš klausītājiem prezentēja "Liepājas brāļu" jaunāko veikumu - dziesmu "Viss norims". Tās autori ir grupas dalībnieki Ainars Virga un Guntars Račs, un tas ir veltījums mediķiem un visiem, kuri šo saspringto laiku bijuši “frontes” pirmajās līnijās. 

Liepājas brāļi norāda: “Vēl jau cīņa nav galā, tāpēc mēs, muzikanti, vēlamies stiprināt savus klausītājus un paši sevi ar jaunu dziesmu. Ceram, ka tā iedvesmos tos, kuri šobrīd neredz izeju no strupceļa. Mēs, protams, varam kļūt par dārzniekiem, varam zvejot zivis, varam strādāt par taksometru vedītājiem, bet visvairāk par visu mēs mīlam rakstīt dziesmas un uzstāties!” 

 

Dziesma ir veltījums visiem, kuri nesavtīgi rūpējās par iedzīvotāju drošību, visupirms mediķiem, kārtības sargiem, pārdevējiem, pareizu lēmumu pieņēmējiem un katram, kurš ziedojot savu komfortu un ierasto lietu kārtību, distancējās no saviem draugiem un mīļajiem, lai paliktu mājās.

Raidījuma laikā Uldis Marhilevičs piedalījās Muzikālās Bankas spēlē, kurā, klausoties dažādu dziesmu fragmentus, viņam bija jāatmin - vai dziesma nāk no Liepājas!? Raidījumu klausieties audio pielikumā!