27. septembra Muzikālās bankas viesi bija dziedātājs Miks Galvanovskis un reperis xantikvariāts, kuri klausītāju vērtējumam nodeva savu kopdarbu - dziesmu “Liec mani mierā”.

Dziesmu veidojis un producējis Reinis Briģis, bet pēc skaņdarba finalizēšanas tā vēl paspējusi nonākt Zviedrijā pie smagās mūzikas skaņu režisora Jens Borgen, kurš pielika savu roku pie dziesmas skanējuma to masterējot. Par skaistajiem ģitāras un basģitāras rifiem, atbildīgi Kristens Kupčs un Jānis Narbuts.

Skaņdarbam “Liec mani mierā” tapis arī videoklips, kas veidots kā asa sižeta īsfilma ar īpaši pikantām ainām, kas skatītājus nespēs atstāt vienaldzīgus. Kopumā videoklipa tapšanā ir iesaistījušies ap 70 cilvēku. Tajā dalību ņēmušas vairākas vietējās zvaigznes un galveno lomu atveido Ieva Adamss.

“Tās bija divas absolūti trakas un brīnišķīgas dienas! Vairāk nekā šaudīšanos filmēšanas laukumā es izbaudīju to, kā es naktī pārnāku mājās, visa asinīs, ar ieroci rokās... Bērniem beidzot radies respekts pret māmiņu! Savukārt man ir milzīgs respekts pret kolosālo komandu un superoganizēo procesu, un, protams, pašu vaininieku, kuš zina ko grib, un spēj to dabūt gatavu! Starp citu, dziesma nav par mani, ja kas...”, komentē galvenās lomas atveidotāja Ieva Adamss.

“Daudzi to noteikti nezina, bet esmu liels alternatīvās un smagās mūzikas cienītājs. Kad Miks mani aicināja piedalīties dziesmā, es biju patīkami pārsteigts, uzrakstīt ko “roķīgāku” man ir gribējies jau sen. “Kaifoju” strādājot gan studijā, gan filmēšanas laukumā, un esmu ļoti gandarīts, ka ar Miku mums izveidojusies laba draudzība”, piemetina “xantikvariāts”.

 

“Šis viennozīmīgi būs mans jaudīgākais un iespaidīgākais klips līdz šim, ar tik lielu un varenu komandu var tiešām izdarīt visu”, pauž Miks.

Videoklipā pedalījušās slavenības - Ieva Adamss, DJ un radio ētera personība Toms Grēviņš, aktrise Lelde Dreimane, rokmūzikas leģenda Jānis Bukums, influenceris Felipe Gabriel, reperis Steps, HOTTE un Edgars Bāliņš, žurnālists Ēvalds Dukuls un citi.

Videoklipu veidojis un režisējis Elvis Lācis, kura vadībā darbojās režisori un asistenti Andris Fridrihsons un Lāsma Neulāne. Par stilu parūpējās Anatolijs Ksenofontovs, bet par make-up Diana Borovik.

 

Raidījuma laikā Miks Galvanovskis vērtēja grupas "Bez PVN" jauno dziesmu "33". Kāds bija viņa vērtējums? Klausieties audio pielikumā!