27. jūlija Muzikālajā Bankā neklātienē viesojās komponists un dziedātājs Lauris Valters, kurš kalusītāju vērtējumam nodeva savu jauno, vasarīgo dziesmu "Šeit un tagad". Dziesmai, sadarbojoties ar jauniešu deju kolektīvu “Līdums”, tapis arī video.

Lauris Valters:

”Šis ir lielu izaicinājumu laiks ikvienam no mums, bet tikai ar gaišu skatu, optimismu un, atbalstot, uzmundrinot vienam otru, mēs varam doties tālāk. Jā, var domāt par to, kā bija, un sapņot par to, kā būs, bet mēs esam tieši šeit un tagad, tas ir brīdis, kurā mums ir jādara kopā, jādzīvo no sirds! Un vēl man ir patiess prieks par skaisto sadarbību video tapšanā ar jauniešu deju kolektīvu “Līdums” un vadītājiem Arvilu un Ivetu!”

Dziesmas mūzikas producents un skaņu režisors ir Reinis Briģis, video klipa horeogrāfiju veidoja Arvils Noviks, režija un scenārijs Iveta Janševska un Arvils Noviks, video klipu filmēja un montēja Andis Sipjāgins.

 

Lai labāk atcerētos Laura jaunās dziesmas nosaukumu, piedāvājām viņam piedalīties spēlē ŠEIT UN TAGAD! Mēs nosaucām kādu aktivitāti, bet mūziķim bija jāatbild - „šeit un tagad” vai „nekur un nekad”! Kā tas notika? Klausieties audio pielikumā!