8. februāra Muzikālās banka viesis bija mūziķis Lauris Valters, kurš izdod singlu „Apgaismoties”, gatavojas jubilejai un albuma izdošanai.

Kompozīcijas „Apgaismoties” mūzikas un vārdu autors Lauris Valters, filozofiski apcerot šo veikumu, saka:

"Mūsu dzīve ir patiesi interesants un aizraujošs piedzīvojums, kurā ir gan kāpumi, gan arī kritumi. Dzīves laikā mēs sastopamies ar dažādiem izaicinājumiem, kas stiprina un bagātina mūsu pieredzi. Svarīgi ir no pagātnes paņemt labākās mācības un jaukas atmiņas, dzīvot no sirds mirklī, kurā esam šobrīd un ar gaišu, pozitīvām cerībām piepildītu skatu lūkoties nākotnē." 

Dziesmas ierakstā piedalījušies: studijas producents un skaņu režisors  Reinis Briģis, basģitāra - Jānis Olekšs, sitaminstrumenti- Andris Buiķis, Trombons - Lauris Amantovs. 

 

Jaunajā albumā būs iekļautas 13 kompozīcijas, vairākas no tām ir izdotas jau pēdējo divarpus gadu laikā un iemantojušas klausītāju mīlestību - "Saule zenītā", "Būt pa īstam", "Gaismā rotāties", "Šeit un tagad" un citas. 

Laurim Valteram šī gadā martā apritēs 40 gadi un aprīlī ir gaidāmi vairāki jubilejas koncerti, kuros izskanēs, gan dziesmas no jaunā albuma, gan arī "Tad apstājās laiks", "Mirklī ieklausies", "1836" un citas kompozīcijas. Vēl arī, protams, vairākas dziesmas no Laura Valtera grupas "ēnas" laikiem, kad visi popmūzikas cienītāji aizrautīgi dziedāja līdzi dziesmām "Neprātīgais" un "Ar skaistām frāzēm". 

Raidījuma laikā Lauris vērtēja Justa jauno dziesmu, kura tika pirmatskaņots MB finālšova laikā - “Baltajos palagos”. Viņa vērtējumu klausieties audio pielikumā!